Gurme Turları

Gurme Turları, Gurme Gezileri, Gurme Seyahatleri, Gurme Tatili, Gurme Gezisi

Uluslararası Yemek Festivali Deniz İncisi yarışması sonuçlandı

Uluslararası Yemek Festivali Deniz İncisi yarışması sonuçlandı

Hırvatistan’ da yapılan Uluslararası Yemek Festivali’ nden madalyalarla geri dönüldü.  Türk Aşçılar yemek festivalinden 3 altın, 2 gümüş ve 6 bronz madalyayla döndü.

Pearl Of The Sea Deniz İncisi Uluslararası Yemek Festivali yemek yarışmasında Tüm Aşçılar Federasyonu milli takım şefleri büyük başarı göstererek 3 altın, 2 gümüş ve 6 bronz madalya  ile evlerine döndüler.

Yarışma ve sonuçları ile ilgili bir açıklama yapan Tüm Aşçılar Federasyonu Başkanı Yalçın Manav;  “Federasyonumuzun şeflerinin dünyada ki başarıları her geçen gün artıyor. Bu yarışmadan da iyi sonuçlarla dönerek ülkemizin gastronomi alanında adını dünyaya duyurmaya devam ediyoruz. Gerek yurt dışında katıldığımız organizasyonlarla, gerekse yıllardır ülkemizde yaptığımız Uluslar arası Gastronomi festivali ile gastronomi noktasında Türkiye ve dünya entegrasyonunu inşa ediyoruz. Türk mutfağı ve Türk şefleri artık dünyada hak ettikleri değeri görmeye başladılar” şeklinde açıklama yaptı.

Hırvatistan’ın Split Braç adasında 13-17 Nisan tarihleri arasında yapılan Uluslar arası Yemek Festivali Deniz İncisi (Pearl of The Sea) yemek yarışmasında Tüm Aşçılar Federasyonu aşçıları Türk ve Osmanlı Mutfağına ait yemeklerdeki hünerleri ile 3 altın, 2 gümüş ve 6 bronz madalya kazandılar.

Split Braç Adası’ nda gerçekleşen organizasyona Tüm Aşçılar Federasyonu Başkanı Yalçın Manav ve uluslararası alanda başarılı Tayfun Gündüz, İsmail Ay, Hamit Keskin, Serkan Bozkurt , Erol Sarıdoğan ve İsmail Akdoğan katıldılar.

Anılarınızı Paylaşın

ayfun Gündüz, Deniz İncisi Uluslararası Yemek Festivali, Erol Sarıdoğan, Gastronomi Festivali, Hamit Keskin, İsmail Akdoğan, İsmail Ay, Pearl Of The Sea, Serkan Bozkurt, Tüm Aşcılar Federasyonu, Tüm Aşçılar Federasyonu Başkanı, Türk Mutfağı, Uluslar arası Gastronomi festivali, Uluslararası Yemek Festivali, Uluslararası Yemek Festivali Deniz İncisi, Yalçın Manav,

Gurme Turları.org - Tüm hakları sakklıdır..

Gurme Turları