Gurme Turları

Gurme Turları, Gurme Gezileri, Gurme Seyahatleri, Gurme Tatili, Gurme Gezisi

Gurmelerle Şarap Tadım Günleri İstanbul ‘da başlıyor

III. Kanyon Şarap Tadım Günleri 21 -23 Ekim 2011 tarihleri arasında sektörün en ünlü şarap markalarını şarap severler ile bağbozumundan sonra ilk kez buluşturuyor.

Bu sene 3. sü düzenlenecek olan Kanyon Şarap Tadım Günleri 21-23 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek.  Şarapseverlerin merakla beklediği etkinlikle şarap üreticileri, gurmeler, sommelier, gastornomi dünyasının önde gelen isimlerinin yanı sıra sanat ve sosyete dünyasından da bir çok ünlü ismin katılımı ile gerçekleşecek.Şarap sektörünü bir araya getiren en önemli etkinliklerin başında gelen Kanyon Şarap Tadım Günleri’nin 3’üncüsü, İstanbul Kanyon’da, 21-23 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilecek

2011 bağbozumu sonrası ilk kez şarap etkinlikleri kapsamında bir araya gelecek olan ziyaretçiler, Türkiye ’nin önde gelen şarap üreticileri tarafından kurulan tadım standlarında birbirinden lezzetli şarapları, üç gün boyunca 16:00- 20:00 saatleri arasında tatma fırsatı yakalayabilecekler.

III.Kanyon Şarap Tadım Günleri ’ne katılacak 18 üretici arasında bulunan Arcadia, Büyülübağ, Diren, Doluca, Gülor, Kavaklıdere, Kayra, Kocabağ, Küp, Pamukkale, Paşaeli, Selendi, Sevilen, Şato Nuzun, Umurbey, Vinkara, Yazgan ve Yücel markaları yaklaşık 160 farklı şarabı etkinlik süresince şarapseverlerle buluşturacak.

Ayrıca şarap tadım günleri boyunca Şarap Seminer ve Sohbetleri ’nde;  yemek ve şarap uyumunun temel kuralları, İtalyan şarapları ve şarapçılığı, yıllandırılabilen ve genç içilmesi gereken şarapların özellikleri, şarapta denge, uzunluk, yuvarlaklık nedir, sommelier, winemaker, önolog kimdir, önoloji nedir gibi konulara yer verilecek. Sağlıklı beslenme ve performans koçu Nezahat Elden, ”Şarapla Sohbet-Aromalar” konulu sunumunda şarapseverlerle paylaşacak.

Anılarınızı Paylaşın

gastornomi dünyası, Gurme, III.Kanyon Şarap Tadım Günleri, Kanyon Şarap Tadım, Kanyon Şarap Tadım Günleri, Nezahat Elden, önolog kimdir, önoloji nedir, Şarao markaları, şarap firmaları, Şarap Günleri, Şarap Tadım Günleri, Şarap Tadım Günleri 2011, Sommelier, winemaker,

Gurme Turları.org - Tüm hakları sakklıdır..

Gurme Turları