Gurme Turları

Gurme Turları, Gurme Gezileri, Gurme Seyahatleri, Gurme Tatili, Gurme Gezisi

Bernard Loiseau Festivali’nin Kazananları Belli Oldu

Bernard Loiseau Festivali’nin Kazananları Belli Oldu

Gastronomi tutkusunu bir araya getiren Hint Okyanusu bölgesindeki en büyük mutfak festivali olan Bernard Loiseau Festivali’nin kazananları belli oldu.

12.’si düzenlenen festivalde Constance Belle Mare Plage’dan Kevin Hook ve Fransa’dan William Ledeuil kazandı. Her sene Constance Hotels & Resorts Belle Mare Plage’de gerçekleştirilen festival, Constance misafirlerine de eşsiz gastronomik seçenekleri sunuyor.

Festivale katılan Michelin yıldızlı şefler, yemeklerinde estetiği ön plana çıkardı. Yerel yemekler ile baharatları harmanlayıp yeni lezzetler sunarak jürilerin beğenisine sundular. Festival boyunca yapılan tüm yarışmalarda, öncelikli olarak yapılan yemeklerin tatları esas alındı.

Culinaire Bernard Loiseau Festivali ile ilgili olarak Constance Hotels & Resorts CEO’su Jean Jacques Vallet, “Festival boyunca, jüri üyelerine ve konuklarımıza lezzetli bir gösteri sunmak bizi mutlu etti. Yaratıcılığa ve yeniliğe tanık ettik. Gastronomi alanında Michelin Yıldızlı şefleri konuk etmekden dolayı memnunuz.” dedi.

1 Nisan günü biten festival, ödül töreni, kapanış gala yemeği ve bar partisi ile sona erdi.

Anılarınızı Paylaşın

Bernard Loiseau Festivali, Gastronomi,

Gurme Turları.org - Tüm hakları sakklıdır..

Gurme Turları