Gurme Turları

Gurme Turları, Gurme Gezileri, Gurme Seyahatleri, Gurme Tatili, Gurme Gezisi

Altın çilek faydaları ve kullanımı

Altın çilek faydaları ve kullanımı

Son zamanların en çok konuşulanlarından birtanesi altın çilek. Yaz ayları hızla yaklaşırken fazla kilolarından kurtulmak isteyenler Altın Çilek fayldaları ve bilinmeyenlerini araştırıyorlar.

NationalTurk’ ün haberine göre zayıflatıcı özelliğinin olmasının yanı sıra bir çok hastalığın tedavisinde de Altın Çilek ‘in rolü var.

Altın Çilek’ in bilinen en belirgin özelliği şeker hastalığına iyi gelmesi. Bunun yanı sıra lif oranının fazla olması ve sağlıklı kilo vermeye yardımcı bir meyve olmasından dolayı da Altın Çilek son dönemlerde oldukça popüler halde. Altın Çilek Faydaları saymakla bitmiyor kanı arındırıyor, idrar söktürüyor, prostat, tansiyon, boğaz, kalp hastalıklarının tedavisi için de kullanılıyor.

Altın çilek kullanımı… Altın çilek nerelerde kullanılır ?

Altın çilek meyve salataları, tatlılar, turtalar da kullanılırken; reçel ve marmelat şeklinde de tüketiliyor. Altın çilek taze veya kurutulmuş olarak tüketilebiliyor.
Altın Çilek Hapı Kullanımı ve faydaları

Altın çilek meyvesini kuruyemişçilerden temin edebileceğiniz gibi Altın çilek hapı olarak bilinen Altın çilek kapsülünü de kullanabilirsiniz.Altın Çilek Hapı zayıflamak isteyenlerin ilk tercihi oluyor. Kahvaltı ve akşam yemeği öncesi kullanılan Altın çilek hapı tokluk hissi yaratıyor ve yağ yakımına yarcımcı oluyor.

Kasları değil yağları eritici özelliğe sahip olan Altın çilek hapı kullanım kolaylığı ve faydaları ile dikkat çekerken, Altın çilek hapı ile ilgili gelen eleştirilerin çoğu olumlu yönde.

Kaynak: NationalTurk

Anılarınızı Paylaşın

Altın Çilek, Altın çilek faydaları, Altın çilek faydaları kullanımı, Altın çilek faydaları neler, Altın çilek faydaları ve kullanımı, Altın Çilek Hapı, Altın Çilek Hapı Zayıflama, Altın Çilek Kapsülü, Altın Çilek Kullanımı, Altın çilek Şeker Hastalığı, Altın Çilek Zayıflama,

Gurme Turları.org - Tüm hakları sakklıdır..

Gurme Turları